KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916480
nr 1291 6480
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Akvarell, Komposition. Signerad. Motivet: 24x26 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:01:04
25/11 17:27:34